by Monika Kondej

DZIECKO W SAMOLOCIE

Poradnik dla rodziców niemowlaków i małych dzieci

  • 60 stron praktycznych porad i wskazówek
  • 9 rozdziałów
  • 3 listy to do
  • Instrukcja Krok po Kroku jak przetrwać lot od kupna biletu przez kontrolę bezpieczeństwa po odbiór wózka i fotelika po wylądowaniu
  • Darmowa aktualizacja raz do roku

Hej, nazywam się Monika i jestem mamą 5-letniej Nelli i 2,5-rocznego Nikodema.

Z dzieciakami podróżujemy niemal od ich narodzin.

Nella pierwszy raz leciała, gdy miała 2 miesiące, a Nikodem – mając zaledwie 6 tygodni.

Nasza córka zanim skończyła 2 lata odbyła ponad 30 lotów do 10 krajów na 3 kontynentach.

W sumie to mogę bez przesady powiedzieć, że dużo podróżujemy.

Więcej o naszych podróżach przeczytasz tutaj.


A co jak będzie płakać cały lot?

Pamiętam, jak pierwszy raz lecieliśmy “dalej”.

Gdy Nella miała 4 miesiące wybraliśmy się do Dubaju – 6,5 godziny lotu w nocy. Jak ja się wtedy bałam, że Mała będzie płakać cały lot i nie da spać innym pasażerom…

Nie płakała.

Za to ja leciałam kilka godzin w mokrej bluzce – od mleka i ulewania. Bo przecież wzięłam na pokład ubranka do przebrania tylko dla córki, a nie dla siebie…

Dziecko w samolocie

Poradnik dla rodziców niemowlaków i małych dzieci


Dlaczego napisałam ten poradnik?

Mam w głowie jakiś przeogrom wiedzy w tym temacie i myślę, że wielu rodziców może po prostu skorzystać, ułatwić sobie drogę zamiast jeszcze raz robić robotę, którą ja już zrobiłam.

Spędziłam dziesiątki godzin w internecie, na infoliniach i czatach z liniami lotniczymi. Potem weryfikowałam to wszystko podczas kolejnych lotów po Europie, Azji i Afryce. Zaliczyliśmy nie jedną “wpadkę”, ale też udało się z czasem wypracować sporo fajnych rozwiązań jak sobie ten lot ułatwić a nie utrudnić.

Tak powstał poradnik Dziecko w samolocie – ponad 60 stron praktycznych porad i wskazówek

Spisałam w nim wszystko co mi przychodzi do głowy na pytanie “Jak się przygotować do lotu z niemowlakiem, z małym dzieckiem“.

Są tu praktyczne informacje z regulaminów linii lotniczych, z lotnisk, konkretne wskazówki logistyczne jak to wszystko ogarnąć po kolei.

Jest też wiele moich przemyśleń i zupełnie subiektywnych porad jak do tego podejść by nie tyle “przetrwać” , co po prostu cieszyć się lotem, wyjazdem i czasem spędzonym razem.

Czego konkretnie dowiesz się z poradnika?

  • Jak zdobyć miejsce dla niemowlaka w samolocie.
  • Co zabrać na pokład – nie tylko dla dziecka, ale też dla siebie.
  • Czy i jak przygotować wózek i fotelik samochodowy do lotu.
  • Jak nie utknąć na kontroli bezpieczeństwa z wózkiem i mlekiem. Jak zaplanować pobyt na lotnisku z niemowlakiem, który potrzebuje drzemki, nakarmienia i jeszcze na koniec zrobi kupę…

To tylko kilka z zagadnień, o których piszę w poradniku – bazując na swoich doświadczeniach – w tym licznych “wpadkach” i zaskakujących sytuacjach.


Inne Mamy o Poradniku…

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W jakiej formie dostanę poradnik?

Poradnik jest w formie ebooka w formacie PDF. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz niemal natychmiast maila z linkiem do pobrania ebooka.

Co jeśli nie znajdę odpowiedzi na moje pytanie?

W eBooku zawarłam mnóstwo informacji i raczej znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli jednak po jego przeczytaniu nadal nie będziesz wiedzieć co zrobić, napisz do mnie, na pewno Ci pomogę. Mój adres email to [email protected] Możesz też mnie znaleźć na Instagramie i Facebooku.

Lecę pierwszy raz samolotem z dzieckiem, ale dziecko ma więcej niż 2 lata. Czy ebook będzie dla mnie pomocny?

Tak. Zdecydowana większość zawartości jest uniwersalna i może być z powodzeniem zastosowana w podróży ze starszym dzieckiem, łącznie z listą inspiracji jak zabawić dziecko w samolocie – również tam można znaleźć sporo pomysłów dla starszaków.

Skąd mogę mieć pewność, że informacje w eBooku są aktualne? Regulaminy linii lotniczych często się zmieniają.

Ebook będzie aktualizowany raz do roku i dostaniesz aktualizację za darmo. Dodatkowo, niektóre rozdziały będą dostępne również w formie online, która będzie aktualizowana na bieżąco, jeśli przepisy danych linii lotniczych będą się zmieniały.

Co dokładnie zawiera poradnik, nie mam pewności czy mi się przyda. Czy można go zwrócić?

Poradnik jest w formie elektronicznej, dlatego nie ma możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy po otrzymaniu produktu. Natomiast można zapoznać się ze spisem treści tutaj i darmowym rozdziałem tutaj.

Czy można kupić poradnik taniej?

Niestety nie prowadzę promocji cenowych. Poradnik zawiera bardzo dużo informacji, które oddaję w cenie dwóch kaw “na mieście” 😉 Dostajesz porządną dawkę porad i wskazówek, które zaoszczędzą Ci mnóstwa stresu i kupujesz mi za to 2 kawki w sieciówce. Myślę, że dobry deal 😉

Dziecko w samolocie

Poradnik dla rodziców niemowlaków i małych dzieci

cena: 34,90 zł

Używamy ciasteczek. Zgadzam się Czytaj więcej >>