by Monika Kondej

ebook Dziecko w samolocie
cena: 34,90 zł

Poradnik dla Rodziców małych dzieci


“Ten poradnik to jak apteczka pierwszej pomocy “Agnieszka, mama 3-letniej Hani

Czego możesz dowiedzieć się z ebooka:

>> Jak zdobyć darmowe, dodatkowe miejsce dla niemowlaka w samolocie

Nie, niemowlak wcale nie musi być na rękach czy kolanach cały lot. Możesz mieć dla niego kołyskę albo oddzielne siedzenie 🙂

>> Co zabrać na pokład

Nie tylko dla dziecka, ale też dla siebie. Bagaż podręczny warto dobrze przemyśleć – gdzie jest ten złoty środek między “zabraniem całego domu” a nie podróżowaniem w brudnym ubraniu?

>> Czy naprawdę warto zabierać wózek do schodów samolotu zamiast oddać do luku? 

Zabrać na pokład, oddać przy schodach do samolotu czy nadać do luku? Odwieczne pytanie, na które nie ma jednej odpowiedzi. My dzielimy się za i przeciw każdej z opcji.

>> Fotelik samochodowy

Co się z nim robi, gdzie nadać, czy w ogóle zabierać?

>> Jak nie utknąć na kontroli bezpieczeństwa

Pewnie wiesz, że możesz zabrać do samolotu mleko lub inne płynne jedzenie dla dziecka, ale czy wiesz, że to może wydłużyć kontrolę bezpieczeństwa o… dłuuugo?

>> Jak zaplanować pobyt na lotnisku z niemowlakiem

który potrzebuje drzemki, nakarmienia i jeszcze na koniec zrobi kupę…

Odpowiedzi na te – i wiele, wiele innych pytań – znajdziesz w ebooku Dziecko w samolocie.

Co konkretnie dostajesz kupując ebooka?

>> 60 stron praktycznych porad i wskazówek

Kilka osób mnie zapytało AŻ 60 stron o samym locie samolotem? A o czym tu tyle pisać? 😉 Zapewniem, jest o czym pisać, szczególnie przed tym totalnie pierwszym lotem z malutkim dzieckiem, gdy samemu wczesniej też nie latało się zbyt często.

>> 9 rozdziałów

Zerknij niżej, żeby przeczytać spis treści lub kliknij tutaj

>> 3 listy kontrolne do wydrukowania

Listy do wydrukowania: Torba do samolotu, Bagaż na wakacje, Wyjazdowe To Do – Możesz je wydrukować i odhaczyć spakowane rzeczy, albo po prostu zainspirować się i stworzyć własną

>> Instrukcja Krok po Kroku 

Szczegółowy opis (no już chyba bardziej łopatologocznie się nie da…) jak przetrwać lot od kupna biletu przez kontrolę bezpieczeństwa po odbiór wózka i fotelika po wylądowaniu.

>> Gwarancja satysfakcji

Kupujesz ebooka i nie ma w nim odpowiedzi na Twoje pytanie? Nadal nie wiesz jak ogarnąć temat? Nie ma problemu – piszesz do mnie maila, albo zagadujesz mnie na instagramie lub facebooku i ja szukam odpowiedzi na Twoje pytanie. Na pewno nie zostaniesz bez odpowiedzi!

Hej, nazywam się Monika i jestem mamą 5,5-letniej Nelli i 3-letniego Nikodema.

Z dzieciakami podróżujemy niemal od ich narodzin.

W sumie to mogę bez przesady powiedzieć, że podróżujemy dużo (więcej o naszych wyjazdach przeczytasz tutaj).

Nella pierwszy raz leciała, gdy miała 2 miesiące. Zanim skończyła 2 lata odbyła ponad 30 lotów do 10 krajów na 3 kontynentach.

Nikodem w pierwszy lot samolotem wybrał się mając zaledwie 6 tygodni. Potem przez pandemię miał długą przerwę, ale teraz nadrabia.

Bazując na naszych doświadczeniach jakiś czas temu sworzyłam ebooka o lataniu samolotem z małymi dziećmi. Był to pierwszy tego typu ebook w polskim internecie i – wiadomo 😉 – najrzetelniejszy. Bo oparty o setki wylatanych godzin.

Jeśli planujesz lot z maluszkiem, to jestem pewna, że ten poradnik Ci się przyda.

ebook Dziecko w samolocie

Poradnik dla rodziców niemowlaków i małych dzieci

cena: 34,90 zł


Taka historia

Pamiętam, jak pierwszy raz lecieliśmy “dalej”.

Gdy Nella miała 4 miesiące wybraliśmy się do Dubaju – 6,5 godziny lotu w nocy. Jak ja się wtedy bałam, że Mała będzie płakać cały lot i nie da spać innym pasażerom…

Nie płakała.

Za to ja leciałam kilka godzin w mokrej bluzce – od mleka i ulewania. Bo przecież wzięłam na pokład ubranka do przebrania tylko dla córki, a nie dla siebie…

Dlaczego napisałam ten poradnik?

Lot samolotem z dzieckiem, w dodatku niemowlakiem, a jeszcze pierwszy lot – to bardzo stresujące wydarzenie.

Zastanawiasz się co spakować, jak ogarnąć wózek i czy dziecko nie będzie płakało cały lotCo z drzemką? A jak zrobi kupę w samolocie – gdzie i jak przewinąć (co z pieluszką?).

Też się nad tym zastanawiałam przed pierwszym lotem. I przed drugim. I kolejnym. Po dziesięciu miałam to już wszystko nawet nieźle rozpracowane.

W końcu, po kolejnych kilkudziesięciu lotach, napisałam o tym ebooka. Zobacz niżej czy jest to coś, co może Ci się przydać 🙂

Mam w głowie przeogrom wiedzy w tym temacie i myślę, że wielu rodziców może po prostu skorzystać, ułatwić sobie drogę zamiast jeszcze raz robić robotę, którą ja już zrobiłam.

Spędziłam dziesiątki godzin w internecie, na infoliniach i czatach z liniami lotniczymi. Potem weryfikowałam to wszystko podczas kolejnych lotów po Europie, Azji i Afryce. Zaliczyliśmy nie jedną “wpadkę”, ale też udało się z czasem wypracować sporo fajnych rozwiązań jak sobie ten lot ułatwić a nie utrudnić.

W tym ebooku spisałam w wszystko co mi przychodzi do głowy na pytanie “Jak się przygotować do lotu z niemowlakiem, z małym dzieckiem“.

Są tu praktyczne informacje z regulaminów linii lotniczych, z lotnisk, konkretne wskazówki logistyczne jak to wszystko ogarnąć po kolei.

Jest też wiele moich przemyśleń i zupełnie subiektywnych porad jak do tego podejść by nie tyle “przetrwać” , co po prostu cieszyć się lotem, wyjazdem i czasem spędzonym razem.

Inne Mamy o ebooku Dziecko w samolocie:

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

W jakiej formie dostanę poradnik?

Poradnik jest w formie ebooka w formacie PDF. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz niemal natychmiast maila z linkiem do pobrania ebooka.

Co jeśli nie znajdę odpowiedzi na moje pytanie?

W eBooku zawarłam mnóstwo informacji i raczej znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli jednak po jego przeczytaniu nadal nie będziesz wiedzieć co zrobić, napisz do mnie, na pewno Ci pomogę. Mój adres email to [email protected] Możesz też mnie znaleźć na Instagramie i Facebooku.

Lecę pierwszy raz samolotem z dzieckiem, ale dziecko ma więcej niż 2 lata. Czy ebook będzie dla mnie pomocny?

Tak. Zdecydowana większość zawartości jest uniwersalna i może być z powodzeniem zastosowana w podróży ze starszym dzieckiem, łącznie z listą inspiracji jak zabawić dziecko w samolocie – również tam można znaleźć sporo pomysłów dla starszaków.

Skąd mogę mieć pewność, że informacje w eBooku są aktualne? Regulaminy linii lotniczych często się zmieniają.

Ebook będzie aktualizowany raz do roku i dostaniesz aktualizację za darmo. Dodatkowo, niektóre rozdziały będą dostępne również w formie online, która będzie aktualizowana na bieżąco, jeśli przepisy danych linii lotniczych będą się zmieniały.

Co dokładnie zawiera poradnik, nie mam pewności czy mi się przyda. Czy można go zwrócić?

Poradnik jest w formie elektronicznej, dlatego nie ma możliwości otrzymania zwrotu pieniędzy po otrzymaniu produktu. Natomiast można zapoznać się ze spisem treści tutaj i darmowym rozdziałem tutaj.

Czy można kupić poradnik taniej?

Niestety nie prowadzę promocji cenowych. Poradnik zawiera bardzo dużo informacji, które oddaję w cenie dwóch kaw “na mieście” 😉 Dostajesz porządną dawkę porad i wskazówek, które zaoszczędzą Ci mnóstwa stresu i kupujesz mi za to 2 kawki w sieciówce. Myślę, że dobry deal 😉

eBook Dziecko w samolocie

Poradnik dla rodziców niemowlaków i małych dzieci

cena: 34,90 zł

Używamy ciasteczek. Zgadzam się Czytaj więcej >>