by Monika Kondej

MIESZKANIE W LONDYNIE NA WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY

Mieszkanie w Londynie na urlop, wakacje lub pracę zdalną

Tak się złożyło, że w najbliższych miesiącach będziemy wynajmować nasze mieszkanie w Londynie krótkoterminowo.

Od jesieni prawdopodobnie znów je wynajmiemy na dłużej, natomiast aktualnie chcemy sobie zachować możliwość pojechania tam kilka razy.

W związku z tym chętnie udostępnimy mieszkanie “po kosztach”, żeby pokryć trochę rachunki.

O MIESZKANIU:

  • Mieszkanie ok 60mkw, 2 pokoje + salon z kuchnią, 2 łazienki, 5 piętro, winda.
  • Zamknięte osiedle z ochroną, 6 strefa, RM1 3HS
  • pełni wyposażone, jest internet, można pracować zdalnie, jest kuchnia, można gotować (wszystko jest w mieszkaniu, jak czegoś brakuje można dokupić w centrum handlowym na dole, oddam pieniądze), sypialnia z łazienką – podwójne łóżko i duża szafa, mniejszy pokój – 2 pojedyńcze łóżka i duża szafa, jedna łazienka z wanną i prysznicem w wannie, druga łazienka (w sypialni) z prysznicem.
  • W pieszej odległości mnóstwo sklepów spożywczych i innych, pod budynkiem jest małe centrum handlowe, wszystko można tam kupić, są mcdonaldy, starbucsky i inne costy coffee w odległości 5-15 minut spacerem.
  • Żeby dojechać do centrum: 10 minut piechotą do stacji kolejowej (przyjemną drogą bo przez rynek, nie idzie się wzdłuż drogi i samochodów, po drodze można złapać kawę z costy, pod blokiem jest przystanek autobusowy więc można też podjechać – 2 przystanki); szybki pociąg jedzie 17 minut na stację Liverpool Street, także można trochę pracować zdalnie, trochę zwiedzać.
  • Ręczniki i pościel na miejscu, nie trzeba ze sobą przywozić.
  • Dojazd: najlepiej lecieć na Stansted lub Luton i stamtąd albo autobusem na Stratford a potem pociągiem albo taksówką (szczegóły przekażę zainteresowanym).
  • Klucze do odbioru do ustalenia jak i gdzie.

KOSZTY

/Szacunkowe, możemy negocjować/

>> 1 tydzień: £450

>> 2 tygodnie: £800

>> 3 tygodnie: £1100

>> 4 tygodnie/miesiąc kalendarzowy: £1400

Przy czym £1400 to jest standardowa cena za to mieszkanie przy wynajmie długoterminowym w poprzednich latach (w UK to się liczy od 6 mcy). Za taką kwotę do tej pory wynajmowaliśmy lokatorom. Od września będziemy je wystawiać za minimum £1500.

Używamy ciasteczek. Zgadzam się Czytaj więcej >>